У продажі в Україні з’явилися нові моделі лінійки ноутбуків-трансформерів Lenovo Yoga: Yoga Pro 7 з процесорами AMD Ryzen або Intel Core і діагоналлю 14,5 дюймів та Yoga Pro 9i з діагоналями 14,5 або 16 дюймів.

Восьме покоління Yoga Pro отримало оновлену версію апаратних і програмних рішень Lenovo X Power. Також на ноутбуках доступний оновлений Lenovo Premium Suite — набір апаратних функцій, призначених для ефективнішої взаємодії з пристроєм. Моделі восьмої генерації оснащені технологією Lenovo AI Engine+. Вона дозволяє завчасно передбачити потребу в електроенергії або заряді батареї залежно від задач користувача. Також в пристроях передбачені технології Lenovo Intelligent Sense та Integrated Security, які допомагають підтримувати плавність і безперебійність роботи системи та кращий захист і є складовими  Lenovo AI Engine+.

Lenovo Yoga Pro 9i

Ноутбуки Yoga Pro 9i доступні у двох розмірах: з діагоналями 14,5 або 16 дюймів та роздільною здатністю до 3К або до 3,2K відповідно. Також за бажанням користувачі можуть обрати пристрій з сенсорним екраном. Оновлений дисплей Mini LED PureSight Pro із частотою оновлення 165 Гц і 100% охопленням одразу за трьома колірними стандартами — DCI-P3, sRGB та Adobe RGB — відтворює набагато більший діапазон кольорів з професійною точністю, ніж це було можливо раніше. Опція Mini LED забезпечує яскравість дисплея до 1200 ніт.

Yoga Pro 9i 8-го покоління працює на процесорі Intel 13-го покоління, який підсилено інноваційною технологією Hardware Boost і програмним прискорювачем X Power. Графіка в новинках з максимальною конфігурацією — NVIDIA RTX 4070.

Yoga Pro 7 і Yoga Pro 7i

Презентоване 8-ме покоління ультрабуків Yoga Pro 7 доступне з процесорами AMD Ryzen серії 7000 або Intel Core 13-го покоління серії Н. У максимальній конфігурації пристрої обладнано графічними процесорами до NVIDIA RTX 4050. Ноутбуки Yoga Pro 7 та 7i доступні з 14,5-дюймовим дисплеєм PureSight Pro з роздільною здатністю до 3K (3072×1920 пікселів), яскравістю 400 ніт і частотою оновлення 120 Гц. Збільшена потужність батареї до 73 Вт·год забезпечує час автономної роботи до 19 годин, а технологія Rapid Charge Express дозволяє всього за 15 хвилин зарядити пристрій ще на 3 години роботи.

Новинки Yoga Pro 7 мають неймовірно тонкий (від 15,6 мм) металевий корпус та вагу всього 1,5 кг, також урізноманітнилась колірна гама пристроїв: відтепер вони доступні в кольорі морської бірюзи (Tidal Teal). Ноутбуки Yoga серії Pro зроблені з турботою про навколишнє середовище, що підтверджує сертифікат ENERGY STAR та золотий сертифікат EPEAT.

Джерело

Від tatuanaru