Про сайт

Шановні читачі!

Редакція інформаційно-аналітичного порталу «Технології життя» оголошує про початок його роботи і рада вітати Вас на сторінках сайту.

Зараз сайт функціонує в тестовому режимі, йде процес його заповнення різними матеріалами. Але найближчим часом він запрацює в повному обсязі.

Для чого був створений наш портал і чим він відрізняється від величезної кількості інших різноманітних ресурсів інтернету?

Сайт «Технології життя» є універсальним інформаційним ресурсом, який буде давати Вам відповіді на багато актуальних питань, що виникають у повсякденному житті. Він призначений для всіх людей, незалежно від їх віку, статі, професійної приналежності, матеріального становища і соціального статусу. Ми впевнені, що кожен зможе знайти на ньому якусь цікаву інформацію, що представляє для нього практичну користь.

Відвідуючи портал, Ви зможете ознайомитися з актуальними новинками в області ІТ-технологій, аудіо, відео і побутової техніки, яку ми використовуємо в нашому повсякденному житті і критеріями, за якими слід робити вибір при їхній покупці.

Ви зможете дізнатися основні способи профілактики соціальних небезпек, з якими ми можемо зіткнутися в будь-який день нашого життя: ми розповімо, як уникнути кишенькових і квартирних крадіжок, не стати жертвами шахраїв і шантажистів в різних життєвих ситуаціях. Крім того, на сторінках нашого сайту ви ознайомитеся з основними принципами і методами забезпечення інформаційної безпеки.

Ми також будемо публікувати матеріали, присвячені питанням довголіття і активного здорового способу життя людей. В рамках даної тематики Ви дізнаєтеся про раціональне профілактичному та їжу, загальнозміцнюючих видах спорту і різних аспектах профілактики ряду хронічних і інфекційних захворювань.

Крім того на сайті читачі зможуть знайти цікаві матеріали та практичні рекомендації з питань туризму та інших видів активного відпочинку. Буде опубліковано щоденний прогноз погоди і відповідні рекомендації в залежності від нього для метеозалежних людей. Природно, будуть і новини, що висвітлюють різні аспекти безпеки – від дорожнього руху до різних карантинних обмежень.

І це далеко не повний перелік інформації, яка надаватиметься Вам на сторінках інформаційно-аналітичного порталу «Технології життя»!

Ми можемо з упевненістю сказати, що на сторінках нашого інтернет-ресурсу Ви завжди зможете знайти корисну та актуальну для себе інформацію з різних сфер життєдіяльності людини.

Крім цього в найближчій перспективі на форумі нашого порталу Ви зможете отримати відповіді на Ваші запитання та персональні консультації з різної тематики у кваліфікованих фахівців.

Таким чином, кожен читач, відвідавши наш сайт, завжди знайде для себе щось нове і корисне.

Ласкаво просимо на інформаційно-аналітичний портал «Технології життя».

Ми раді вітати всіх нових читачів і завжди будемо прагнути до того, щоб бути максимально корисними для них.