Новий Renault 5 покликаний стати відродженням для бренду з Франції. Галли вже почали електрифікацію на найвищому рівні з Mégane E-Tech Electric, але автовиробник прагне завоювати ринок, який здається складним і де конкуренція не тільки максимальна, а й вимагає дотримання ключового питання на ринку електромобілів.

Ціна – це козир, який новий Renault 5 отримає в категорії позашляховиків, модель, яка, як ми знаємо, є однією з найбільших новинок бренду і дебютує вже цього літа. Проте успіхи спадкоємця ZOE вже розпочалися, оскільки Renault розкрила одну з особливостей, які запропонує новий R5 і яких немає у його «старшого брата».

Одне з найрозвиненіших рішень у своїй категорії завдяки технології модульної платформи CMF-EV, розробленої французьким брендом: йдеться про систему двонаправленої зарядки «V2G». Система «Mobilize Powerbox», розроблена в тісній співпраці з колегами-фахівцями із Software République, дозволить повертати енергію в громадську мережу, коли цього вимагають потреби, варіюючи її потужність від мінімум 7 кВт до максимум 22 кВт.

Французький бренд гарантує, що, незважаючи на використання ємності літій-іонного акумулятора автомобіля як джерело енергії, це не вплине на автономність, необхідну для подорожей у новому Renault 5, дозволяючи контролювати потік енергії через мобільний додаток. При цьому сам порт зарядки акумулятора можна використовувати як джерело живлення для електроприладів з потужністю, еквівалентною домашній розетці 220 Вольт.

Двонаправлена система зарядки була представлена на останньому Паризькому автосалоні, що відбувся минулого року. Як заявив глава компанії, “Mobilize Powerbox” не буде винятковою прерогативою електричних моделей бренду, але також буде сумісна з версіями PHEV.

Джерело

Від tatuanaru