Роботи Cartken Model C доставлятимуть їжу та пересуватимуться тротуарами Токіо, роботою керуватиме Mitsubishi Electric у рамках партнерства.

Робокур’єри уникають перешкод, поступаються місцем пішоходам та зупиняються на світлофорі. Рухаються приблизно з такою ж самою швидкістю, що і доросла людина з вантажним контейнером, призначеним для підтримки відповідної температури їжі під час транспортування.

У 2022 році Uber Eats і Cartken уперше співпрацювали, щоб запустити автономні служби доставки роботів у частинах Маямі, минулого року розширили роботу доставки до Ферфакса, штат Вірджинія.

Японія нещодавно поступилася Німеччині у позиції третьої за величиною економіки світу. Країна сонця, що сходить багато років бореться з демографічною кризою та скороченням робочої сили, що створює величезне навантаження на логістичну інфраструктуру.

Шоджі Танака, старший генеральний менеджер Центру вдосконаленої розробки додатків, Відділ розвитку Mitsubishi Electric, сказав у заяві, що послуги доставки роботів “вважаються ефективним засобом протидії логістичній кризі, яка стане більш серйозною в майбутньому”.

Він зазначив, що Mitsubishi співпрацює з Cartken, щоб “реагувати на такі соціальні проблеми”.

“Ми сподіваємося, що ця нещодавно оголошена ініціатива послужить каталізатором для поширення послуг роботизованої доставки в Японії», – додав Танака, – “У майбутньому ми працюватимемо з будівлями та фабричною інфраструктурою, що є однією з наших сильних сторін, тому автономні роботи зможуть доставляти всередині різних об’єктів”.

Від tatuanaru