Лідер ринку у сфері медичних формул рослинного харчування Kate Farms випустив новітній білковий коктейль з пребіотиками Glucose Support 1.2.

Це перший у своєму роді напій, розроблений для забезпечення повноцінного рослинного харчування людей з цукровим діабетом.

Було доведено, що він викликає нижчу реакцію цукру в крові, ніж звичайних харчовий коктейль.

Традиційні замінники їжі при цукровому діабеті часто не мають необхідних поживних речовин або містять штучні підсолоджувачі та поширені алергени, такі як молочні продукти та соя, кажуть виробники.

Glucose Support 1.2 — це суміш фітонутрієнтів з екстрактами броколі, капусти, куркуми та чорниці, пребіотичних волокон, рослинного білка і вуглеводів.

Крім 16 г рослинного протеїну, кожна порція містить 28 вітамінів і мінералів, включаючи вітаміни A, C, D, E і цинк, які допомагають підтримувати імунітет.

Коктейль зі смаком ванілі, що може замінити їжу, сертифікований USDA Organic, не містить поширених алергенів та штучних підсолоджувачів.

Поживні напої Glucose Support 1.2 можна придбати в інтернеті або за рецептом. Харчування від Kate Farms має право на страхове покриття Medicare та Medicaid.

«Ми знаємо про наукові переваги рослинного харчування для хворих на цукровий діабет і раді запропонувавши нове рішення для контролю рівня цукру в крові», — сказав Бретт Метьюс, генеральний директор Kate Farms.

Джерело

Від tatuanaru