Компанія Xiaomi анонсувала новий гаджет лінійки Mijia — «швидкісний» фен для сушіння волосся High Speed Hair Dryer H501.

Коротке волосся він може висушити за хвилину, середньої довжини — за 3 хвилини, довге — за 5. При цьому він повинен працювати досить тихо за рахунок системи шумозаглушення.

Потужність двигуна досягає 110 тисяч обертів за хвилину. Це створює потік повітря швидкістю 62 м/с — у 5 разів більше, ніж у звичайних фенів. Також фен має датчики для контролю температури, щоб захистити волосся від перегріву. Температура під час роботи не перевищуватиме 57,5°C.

На ручці є два перемикачі. Перший дозволяє вибрати швидкість (середня або висока), а другий — один із чотирьох температурних режимів: холодне повітря, тепле, гаряче або чергування гарячого та холодного. Зрозуміти, який режим ви увімкнули, допоможе LED-панель на задній стороні пристрою: вона горить різним кольором залежно від вибраних налаштувань.

Важить пристрій лише 345 грамів — «менше за чашку кави», зазначає виробник. Також можна додати насадку для створення спрямованішого потоку повітря — вона входить у комплект поставки.
Джерело

Від tatuanaru