У продуктовій колекції Xiaomi з’явився новий іригатор Mijia Electric Teeth Flosser F300. Пристрій призначений для ефективного та безпечного очищення зубів за допомогою потужного напору води. Заявлено до чотирьох місяців автономної роботи.

Виробник повідомив про чотири режими роботи (ніжний, стандартний, сильний і масажуючий) для повноцінного очищення зубів від залишків їжі та нальоту. Для цього іригатор спрямовує потужний струмінь води, що пульсує до 2000 разів на хвилину, додатково розпорошуючи пар для більш ефективного чищення та покриття більшої площі. Крім того, потік регулюється від сильного до слабкого для запобігання пошкодженню ясен та кровотечі.

Прилад поставляється з трьома різними типами насадок, що підходить як для користувачів-початківців, так і для більш досвідчених. В резервуар міститься до 240 мл води, чого достатньо для повного очищення рота за один раз. У режимі мінімальної потужності пристрою вистачає до 115 днів, а стандартному – до 55 днів. На повну зарядку потрібно близько 4 годин.

Джерело

Від tatuanaru