Xiaomi випустила інтелектуальний автоматичний котячий лоток Xiaowan. Лоток призначений для полегшення частоти та процесу, за допомогою якого власники кішок чистять свій лоток.

Інтелектуальний автоматичний котячий лоток Xiaowan оснащений різноманітними функціями, які роблять його надзвичайно вдосконаленим і простим у використанні. Його можна залишити в спокої до 14 годин, перш ніж його потрібно буде евакуювати. Пристрій має інтелектуальний режим «Фестивалю ліхтарів», який автоматично очищає фекалії, і має надзвичайно місткий контейнер для збору фекалій, що робить його високоефективним.

Крім того, ящик для сміття Xiaowan був сертифікований китайською сертифікацією «Безпека домашніх тварин» від TUV Rheinland Greater China. Він має 9 функцій захисту безпеки, включаючи електронну огорожу, інфрачервоне виявлення на вході, біосенсор на складі, високоточне зважування, інфрачервоний захист виходу екскрементів, захист двигуна від перевантаження, 9 ненормальних тривог, 9 самотестів запуску , і зачекайте сигнал тривоги. Ці функції безпеки гарантують, що пристрій безпечний для домашніх тварин і людей.

Наповнювач для котячого туалету Xiaowan також дуже адаптивний, оскільки він підтримує наповнювач для котячого туалету з бобового сиру, змішаний наповнювач, бентонітовий наповнювач, розбитий котячий наповнювач та багато інших типів котячого наповнювача. Його сумісність з котячим туалетом може досягати 90%, і він використовує гребінчасту сітку для котячого туалету для точного відсіву фекалій і збереження котячого туалету.

Крім того, пристрій має спеціальну функцію дезодорування з імпортною технологією формули дезодоранту Aspen і ретельно відібраною натуральною рослинною сировиною. Функція дезодоранту пригнічує запах туалетної ємності, тоді як ущільнювальне кільце використовується для фізичної дезодорації. Унітаз великої ємності 8,6 л може задовольнити потреби дорослого кота протягом 14 днів ходити в туалет, який також може спокійно впоратися з тимчасовими ситуаціями, такими як відрядження та туризм.

Однією з найбільш вражаючих особливостей лотка для котів Xiaowan є його здатність підключатися до програми, яка дозволяє користувачам переглядати дані про котячий туалет у будь-який час. Користувачі можуть записувати дані про тіло до 5 кішок, налаштовувати ексклюзивний звіт про стан здоров’я для кожного кота, вчасно виявляти патологічні дані, давати раннє попередження та ефективно прогнозувати ризик затримки сечі в організмі кота. Великий передній OLED-дисплей забезпечує чіткі вказівки, а пристрій також підключено до MIJIA та підтримує зв’язок із голосовим керуванням XiaoAI, що полегшує користувачам керування пристроєм.

Джерело

Від tatuanaru