Спеціальне взуття для людей з вадами зору вже давно не новинка. Проте стартап Tec-Innovation, який впровадив у життя InnoMake, взуття для незрячих, вирішив їх проапґрейдити, встановивши відеокамери.

СтартапTec-Innovationне новачки в галузі. Разом з Австрійським технологічним інститутом Граца вони вже розробили взуття InnoMake, яке обладнане ультразвуковими датчиками. Це дозволяє відслідковувати перепони на дорозі людини на відстані до 4 метрів. Якщо взуття “помічає” перепону, то воно сигналізує про це за допомогою тактильної системи – взуття починає гудіти, попереджаючи власника.

Тепер Tec-Innovationразом з інститутом Граца взялися за ще перспективнішу розробку – взуття з камерами. Для цього був розроблений спеціальний змінний модуль. Модуль оснащений не лише камерами, а й ультразвуковими датчиками, як попередня версія взуття.

Камери будуть допомагати ультразвуковим датчикам точніше виявляти перепони. Також камери допоможуть “зрозуміти” електроніці взуття, якого роду перепона перед ним і чи може людина подолати її сама, чи потрібно її обійти.

В майбутньому планується об’єднати взуття в єдину мережу, що дозволить обмінюватися даними про перепони через інтернет. А це дозволить, на думку розробників, розробити глобальну карту перепон.

Джерело

Від tatuanaru