Виробник традиційних годинників Casio анонсував новий гібридний розумний годинник DWH5600 G-Shock. 

Новий гібридний смарт-годинник Casio G-Shock має кілька функцій щоденної активності, включаючи біг, тренування, ходьбу та інтервальні тренування. У смарт-годиннику також є датчики контролю стану здоров’я, такі як пульсометр. У гібридних смарт-годинниках є кілька режимів, а його оптичний датчик для вимірювання серцевого ритму використовує світлодіодне світло, щоб визначити будь-які зміни кровотоку. Новий гібридний розумний годинник Casio також має акселерометр для підрахунку кроків і вбудований GPS. Смарт-годинник має ударостійку конструкцію та водонепроникність 200 М.

Гібридний характер Casio DWH5600 означає, що його можна заряджати від сонячних батарей і USB. Світовий час у смарт-годиннику містить 38 міст + UTC, а також підтримується час сходу/заходу сонця. Його 1-секундний секундомір може вимірювати до 100 годин, а також має 60-хвилинний таймер зворотного відліку. На смарт-годиннику можна встановити до чотирьох щоденних будильників, а світлодіодний індикатор Full-Auto завжди освітить смарт-годинник. Вібросигнал також підтримується гібридним розумним годинником Casio DWH5600.

Деякі компоненти розумного годинника (корпус, безель і ремінець) виготовлені з біологічних смол. Корпус виготовлений зі смоли, армованої вуглецевим волокном, і це перша модель у лінійці G-SHOCK з такими компонентами.

Джерело

Від tatuanaru