Американський стартап Hydrific представив на краудфандинговому майданчику Kickstarter пристрій під назвою Droplet. Він дає змогу людям витрачати менше води.

Невеликий пристрій потрібно прикріпити до водопровідних труб всередині вашого будинку. За допомогою ультразвукових датчиків Droplet розуміє, скільки води було витрачено в цю хвилину. ШІ-алгоритми можуть обробляти шум води, аналізуючи, на що саме людина витрачає дорогоцінний ресурс.

У режимі реального часу Droplet оновлює інформацію про споживання води та синхронізує її з мобільним додатком. Там людина може заздалегідь дізнатися, які рахунки за ЖКП їй прийдуть за такої витрати води, а також побачити, скільки разів на день користувач змивав у туалеті, як довго стояв у душі, як довго мив посуд або вмивався. Ще гаджет розраховує споживання води пральною і посудомийною машинами та попереджає клієнта про можливі протікання.

Виробник вважає, що вся ця інформація змусить людей знизити кількість ресурсу, що витрачається, і знизити суму, яку вони платять за воду.

Пристрій сумісний з усіма додатками смартбудинків, включно з Google Home, Apple HomeKit та Amazon.

Джерело

Від tatuanaru