Американський стартап Mojo Vision показав прототип контактної лінзи з функціями доповненої реальності. Вона може виводити картинку безпосередньо в око користувача.

Новинка під назвою AR Mojo Lens обладнана AR-дисплеєм. Вона може виконувати функції розумних окулярів при набагато компактніших габаритах. Експериментальний зразок уже продемонстрували в роботі.

  • Згідно з характеристиками, які розкрила компанія, контактні лінзи оснащені монохромними дисплеями micro-LED діаметром менше 0,5 міліметра зі щільністю 14 000 ppi та розміром пікселя 1,8 мікрометра.
  • Розробники обіцяють низькі значення затримки при синхронізації з іншими гаджетами.
  • За словами журналістів CNET, які ознайомилися з новинкою, аксесуар здатний відображати різні інформаційні інтерфейси, а також працювати в якості навігатора, подібно проєктору, що виводить дані на лобове скло автомобіля.

Такі розробки можуть бути корисними як для бізнесу, так і для приватних користувачів. Під час роботи людина зможе отримувати швидкий доступ до потрібної інформації, інструкцій, текстів промов та іншого, маючи картинку просто перед очима. В індивідуальному використанні можна виводити на екран маршрути, надавати інформацію про місця, довідки, сповіщення та інше.

Зараз конструкція AR Mojo Lens ще не доопрацьована до рівня комерційної версії. Зокрема, система живлення розумних лінз безпосередньо залежить від зовнішніх зарядних пристроїв, що пов’язане з ризиками для користувача – лінзи поки що не можна встановлювати в очі.
Джерело

Від tatuanaru