Асортименти розумної техніки для дому від Xiaomi поповнився новою моделлю очищувача Mijia Full-Effect Air Purifier. Пристрій має великі розміри, пропонуючи натомість високоефективне очищення повітря з уловлюванням практично будь-яких вірусів.

У Mijia Full-Effect Air Purifier використовується вентилятор постійного струму (EBM), що дозволяє йому генерувати до 12500 літрів очищеного повітря в хвилину. У ньому застосована система семишарової фільтрації, що включає первинний фільтр, фільтр твердих частинок, високоенергетичне плазмове поле, вуглецевий масив, альдегідний фільтр, ультрафіолетове світіння та фільтр самоочищення. За словами виробника, все це дозволяє пристрою очистити приміщення площею 90 м² всього за 17 хвилин, видаляючи з повітря 99,99% всіх вірусів і 99,05% формальдегідів.

Під час роботи блазень від приладу не перевищує 30,7 дБ, що дозволяє використовувати його навіть під час сну. На корпусі є невеликий екран, на якому відображається ключова інформація про стан повітря, режим роботи та інше. Керувати пристроєм можна через дисплей або фірмовий мобільний додаток.

Джерело

Від tatuanaru