Компанія MSI продемонструвала досить незвичайний гаджет, який теоретично може суттєво вплинути на сучасний ринок електроніки. Мова про стилус MSI Pen 2, що дозволяє вводити нотатки як на сенсорному екрані ноутбука або планшета, так і писати на звичайному папері.

Наприклад, можна писати лекцію в блокноті або зошиті, а потім піднести пристрій до дисплея планшета і виділити потрібний текст або зробити коротку нотатку на слайді для наочності.

Сподобається MSI Pen 2 і дизайнерам чи художникам – можна накидати зразковий варіант малюнка на папері, щоб зрозуміти, як це має виглядати в результаті, а потім взяти в руки планшет або ноутбук із сенсорним дисплеєм, щоб намалювати те саме вже в графічному редакторі.

Гаджет використовує технологію MPP2.6 та підтримує 4096 ступенів натискання (у разі введення на сенсорному екрані), а п’яти хвилин зарядки від мережі вистачає на десять годин повноцінної роботи.

При цьому пристрій може похвалитися навіть тактильним зворотним зв’язком, а сама конструкція, що дозволяє працювати з сенсорним екраном і папером одночасно, насправді проста. Справа в тому, що всередині стилуса MSI Pen 2 є графітові наконечники – конструкція нагадує звичайні механічні олівці зі змінними стрижнями, якими багато хто користувався в школі. Коли графітовий стрижень закінчується, користувач встановлює його місце новий і продовжує роботу чи навчання. У MSI використовують той самий механізм, але різниця в тому, що в стилуса наконечник дуже невеликий, так що він не залишає слідів на дисплеї в процесі введення інформації.

Співробітники інформаційного видання The Verge заявили, що хитре рішення інженерів MSI дійсно працює — вони особисто протестували новий стилус і не помітили на планшеті жодних слідів від графіту чи бодай дрібних подряпин, при цьому на папері пристрій писав більш ніж комфортно.

Джерело

Від tatuanaru