LG створила особливі навушники, не призначені для прослуховування звичайної музики. Компанія позиціює їх як пристрій для сну і каже, що форма не повинна йому заважати.

Сама компанія називає новинку інтелектуальним рішенням для сну, пропонуючи багато додаткових функцій. Технічно це теж навушники, але націлені саме на використання перед сном і під час нього

Пристрій розроблений компанією SleepWave, але випущений LG.

Форма навушників начебто така, щоб не заважати людині спати. Корпус плаский, а для кращої посадки є силіконова насадка. Рекламні зображення при цьому демонструють дуже масивну конструкцію, яка більша за звичайні навушники та явно повинна тиснути на вухо під час притискання голови до подушки.

  • Breeze – це бездротові навушники.
  • LG стверджує, що вони постійно відстежують ритми головного мозку, але не пояснює, як це працює. Зокрема, навушники здатні визначати різні стадії сну – швидкий, глибокий, так звану фазу гіпнозу перед самим засинанням тощо.
  • На основі цієї функції працює інша – навушники вміють синхронізувати звук під ці самі ритми, покращуючи сон та допомагаючи засинати.
  • У додатку є понад 80 різних звуків і звукових композицій, включно з колисковими й ASMR. Присутні й звуки, що синхронізуються з мозковими ритмами.
  • Навушники також повністю відстежують сон за допомогою ряду вбудованих датчиків, реєструють час засинання та пробудження, позу під час сну та частоту рухів.
  • Breeze також відстежують кроки, надсилаючи інформацію про це в додаток, фіксують режим сну та інформацію про середовище проживання, щоб запропонувати індивідуальні рішення для догляду за сном.
  • У них є синхронізація з YouTube, тобто за бажання можна увімкнути й звичайну музику.

Вага кожного навушника – всього 6 грамів. Корпус має ультрафіолетову технологію, що дозволяє підтримувати його в чистоті, знищуючи небезпечних мікробів.
Джерело

Від tatuanaru