Виробник харчових добавок Vitux спільно з корпорацією Amway розробили желеподібну м’яку жуйку ConCordix для покращення роботи мозку дітей та літніх людей.

Продукт являє собою джерело Омега-3 і завдяки технології виготовлення має на 43,4% більшу біодоступність, ніж у формі традиційного м’якого гелю.

Омега-3 швидко забезпечує приплив енергії передачі імпульсів (сигналів від нейрона до нейрона), що дозволяє в рази підвищити здатність сприймати і запам’ятовувати інформацію. Завдяки Омега-3 мозок починає працювати ефективніше, причому у будь-якому віці.

При виготовленні жуйок не використовують цукор, а сама технологія передбачає можливість включити більше активних інгредієнтів, зберігаючи при цьому смаковий профіль.

Запатентована технологія ConCordix дозволяє замаскувати неприємні смаки та попереджає удушування продуктом, оскільки субстанція легко «тане» в роті.

Для дітей Amway представила продукт у вигляді Jelly Splats, що не потребує сильного жування та має різноманітні смаки, включаючи полуницю та цитрус.

Жуйка з Омега-3 не містить штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів та підтримує тенденцію чистої етикетки.

Кожна порція гігієнічно запечатана в блістерну упаковку, котра підлягає вторинній переробці.

Наразі продукт доступний у США, а на початку 2022 року нове виробництво відкриється в Канаді для поставок у Північну Америку та Європу.

Джерело

Від tatuanaru