За останні кілька років твори мистецтва, створені штучним інтелектом, стали популярними та викликали суперечки. Деякі художники, однак, показують, що є багато способів включити цей інструмент у свою творчу практику. Дженні Пасанен поєднує технологію штучного інтелекту зі своїми цифровими картинами для створення сюрреалістичних ілюстрацій із неземною естетикою.

Маючи досвід роботи в галузі дизайну та анімації, Пасанен займається цифровим живописом вже близько 15 років. Напрямок мистецтва різко змінився, коли вона відкрила для себе штучний інтелект два роки тому. З того часу вона вивчає способи плавного об’єднання цих двох підходів в один цільний витвір мистецтва.

“Я завжди описую процес як пиріг із шарами. Додаючи один шар поверх іншого, змішуючи їх разом, а іноді додаючи інші елементи, такі як анімація, фотографія або 3D”, – розповідає художниця.

Унікальні ілюстрації Пасанен виглядають як видіння зі сну. Безликі постаті граціозно ширяють на димчастому тлі пастельних тонів і в похмурих пейзажах, на які дивляться хмароподібні тварини.

“Для мене натхнення приходить звідки завгодно, від зображення, створеного штучним інтелектом, до далеких спогадів або навіть від палиці, яку я побачила на вулиці, – продовжує вона. – Це тому, що ми будуємо нашу власну реальність із нашого оточення та досвіду; наше життя – це історія, яку ми розповідаємо собі, і це те, що ми малюємо на полотні”.

Джерело

Від tatuanaru