Завданням було створити ефективне рішення для продюсерів та дизайнерів, щоб вони могли робити нотатки та ескізи на ходу.

ASUS випустила ноутбук-трансформер для тих, хто не готовий відриватися від ігор навіть в дорозі. Новим ROG Flow Z-13 можна (і потрібно) користуватися на ходу: в комплекті йде спеціальний ремінець.

Окремо виділяється дизайн: за нього відповідав модний бренд ACRONYM і концепт-художник Філ Сондерс, який брав участь у створенні броні для фільму “Залізна людина”. Кажуть, що завданням було створити ефективне рішення для продюсерів та дизайнерів, щоб вони могли робити нотатки та ескізи на ходу.

Ноутбук може похвалитися корпусом з алюмінієвого сплаву серії 6063, який пройшов процес анодування, а також був фрезерований тривалістю 352 хвилини з використанням декількох інструментів для створення складних візерунків на поверхні металу.

Дисплей у новинки 13.4-дюймовий. Це сенсорна IPS-матриця з частотою оновлення 165 Гц і яскравістю 500 ніт. У топової конфігурації встановлено процесор Intel Core i9-13900H, відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070, до 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5 і накопичувач PCIe Gen 4 SSD об’ємом до 1 ТБ.

Джерело

Від tatuanaru