Американська компанія Displace анонсувала бездротовий телевізор Displace TV. Новинка приймає відео лише «по повітрю» і може працювати один місяць без підзарядки.

Окрім відсутності проводів, виробник акцентує увагу на відсутності пульта: телевізором можна керувати жестами за допомогою вбудованої камери, голосом та дотиком. Велика 55-дюймова матриця Displace TV виконана за технологією OLED і має роздільну здатність 4K. У корпусі немає роз’ємів живлення чи портів для кабелів передачі відеосигналу. Усередині теж практично нічого немає, окрім чотирьох АКБ, що підтримують гарячу заміну та зарядку за допомогою комплектної станції. Їх вистачає на місяць автономної роботи, якщо дивитись телевізор по шість годин на день.

Все залізо розміщено в окремому пристрої, що нагадує міні-ПК: він підключається до розетки та транслює сигнал на Displace TV. Блок підтримує Wi-Fi 6E, оснащений процесором AMD та відеокартою NVIDIA. Інша особливість майбутньої новинки – з кількох екземплярів можна скласти телевізор більшого розміру. Наприклад, із чотирьох штук вийде 110-дюймовий телевізор із 16K-роздільною здатністю.

Displace TV представлять на виставці CES 2023 у січні наступного року.

Джерело

Від tatuanaru