Стартап SpoonTEK запустив у продаж ложку з електростимулятором язика. Вона здатна робити їжу смачнішою.

SpoonTEK оснащена невеликим вбудованим електрошокером гранично малої потужності. Він безпечний для людини.

Застосування такої ложки дасть змогу зменшити споживання солі, глутамату натрію та інших приправ, які вважаються небезпечними для організму.

SpoonTEK має два електроди в глибокій частині та в ручці, компактне джерело енергії та світлодіод. Набрана їжа контактує з одним електродом, рука людини з другим, а коли ложка опиняється в роті, електричний ланцюг між електродами замикається і через язик проходить легкий розряд струму.

Стверджується, що стимуляція смакових сосочків на язиці електрикою створює ілюзію насиченого смаку їжі. Механізм схожий на те, як активні хімічні речовини в приправах подразнюють чутливі клітини язика, що наш мозок інтерпретує як “смак”. Цю технологію вже застосовують у спеціальних склянках для коктейлів і в паличках для їжі.

Важливою умовою для роботи SpoonTEK є провідність їжі, ложка працює тільки з їжею з високим вмістом вологи – супами, йогуртами, морозивом тощо. Нею не можна користуватися людям із пірсингом у роті, а також тим, хто носить електричні пристрої в тілі, на кшталт кардіостимуляторів. Світлодіод вказує, коли електричний ланцюг замикається, тому можна поміняти положення пальців і користуватися ложкою як звичайною.
Джерело

Від tatuanaru