Компанія Ajax Systems запускає масове виробництво розумних вимикачів світла LightSwitch з LED-підсвічуванням, які поєднують професійні технології безпеки та найкращий досвід користування. Вимикач має велику сенсорну панель, яка реагує як на натискання, так і на безконтактну активацію: достатньо піднести руку до LightSwitch на відстань 15 мм — і світло вмикається.

З LightSwitch можна керувати різними освітлювальними пристроями як безпосередньо на обʼєкті, так і через мобільні застосунки Ajax. Можна створити кілька сценаріїв автоматизації, щоб вмикати освітлення за розкладом, в момент зняття системи з охорони або за тривогою. Також є можливість налаштувати систему так, щоб при активації одного вимикача команду отримували всі вимикачі на об’єкті, і одним рухом світло вмикалося б всюди.

Встановити вимикач LightSwitch просто, він не потребує нульового проводу і має стандартні європейські розміри та змінні лицьові панелі восьми кольорів (білий, димний, сірий, графіт, слонова кістка, устричний, оливковий та чорний). Лінійка включає одноклавішні, двоклавішні та прохідні вимикачі, а також рамки різних розмірів. Розробники понад рік працювали над тим, щоб вимикач реагував на будь-який дотик, тож достатньо навіть прикласти до нього руку, лікоть чи коліно — і він увімкнеться.

LightSwitch складається з внутрішнього механізму, прозорої рамки та кольорової лицьової панелі. Завдяки такій конструкції електрик легко збере вимикач необхідної конфігурації. Комплект можна підібрати для будь-якого типу приміщення: будинку, офісу, кафе, магазину чи виробництва. Прозора рамка може містити до чотирьох «віконець»‎, до рамки йде внутрішній механізм та лицьова панель. Є різні варіації лицьової панелі: у формі бічної та центральної клавіші.

LightSwitch підтримує діапазон потужності ламп від 5 до 600 Вт. Зона дії охопить приватний будинок площею в сотні квадратних метрів без ретрансляторів радіосигналу завдяки двом радіоантенам. Пристрій є частиною системи безпеки Ajax, тож вимикач працюватиме у будь-якій ситуації. Керування здійснюється через радіопротокол Jeweller, модифікований для автоматизації дому.

«Мозок» системи — хаб Ajax — працює на OS Malevich, операційній системі реального часу. LightSwitch сумісний з хабами починаючи з Hub Plus і наступними моделями, а також з Hub Hybrid. Смартфон із застосунком Ajax стає найкращим пультом дистанційного керування освітленням. Користувачі можуть вимкнути світло на ходу, йдучи з офісу, або увімкнути його будь-де в домі з дивана, а можна і встановити таймер для самостійного вмикання (від 1 секунди до 2 годин). Також LightSwitch може активувати будь-який пристрій автоматизації Ajax: Relay, WallSwitch або Socket.

Джерело

Від tatuanaru