Компанія Xiaomi анонсувала свій новий дитячий смартгодинник під брендом Mi Rabbit. Особливістю пристрою став серйозний захист від вологи, дві камери та низка потрібних функцій, таких, як визначення місця розташування та безконтактна оплата.

Годинник отримав назву Xiaomi Mi Rabbit Children’s Learning Watch 5 Pro. Гаджет має яскравий проглумлений пластиковий корпус та доступний у двох кольорових варіантах.

Годинник отримав великий 1.78-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 448×368p. Що цікаво, панель оснастили краплеподібним вирізом. На ньому встановили фронтальну камеру на 5 МП.

Цікавою особливістю новинки стала додаткова камера вмонтована грань годинника. Модуль камери на 13 МП зручно розташований збоку від ремінця.

Окрім вищезазначених особливостей годинник низку додаткових характеристик та функцій.

  • Смартгодинник обладнаний 1 ГБ оперативної пам’яті та має накопичувач з об’ємом у 8 ГБ.
  • Пристрій має NFC для безконтактної оплати та інших функцій і GPS для визначення розташування.
  • Також годинник отримав стандартний набір датчиків для вимірювання пульсу, а також він вміє розрізняти низку спортивних режимів.
  • Годинник підтримує відеодзвінки та сповіщення з популярних програм.

Xiaomi Mi Rabbit Children’s Learning Watch 5 Pro наразі доступний для покупки лише у Китаї.  Коли пристрій вийде на глобальний ринок наразі не відомо.

Джерело

От tatuanaru