Компанія Shift Robotics, заснована групою інженерів-робототехніків з Університету Карнегі-Меллона, стверджує, що її Moonwalkers – кумедна на вигляд пара насадок на взуття – збільшить швидкість ходьби на 250 відсотків.

Компанія стверджує, що її Moonwalkers є “найшвидшим взуттям у світі”. Але по суті, ґаджет є швидше просунутим втіленням ідеї роликових ковзанів. На кожній нозі пристрій має по 10 коліс, які дозволяють їх власникові просуватися трохи далі з кожним кроком.

Ці колеса не обертаються вільно – завдяки складному “штучному інтелекту” колеса забезпечать вам швидкий рух, але лише у потрібний момент. Це означає, що ви не будете безконтрольно котитися, тим більше тут передбачено функцію блокування коліс, якщо вам потрібно, скажімо піднятися сходами.

“Щоб йти швидше, просто йдіть швидше. Щоб сповільнитися, йдіть повільніше. Щоб зупинитися припиніть іти. Крива навчання зазвичай не перевищує десяти кроків”,– стверджує компанія на своїй сторінці на Kickstarter.

Максимальна швидкість пересування на таких ковзанах зі штучним інтелектом може досягати 11 кілометрів на годину, а одного заряду батареї вистачить лише на 9,6 кілометра.

Джерело

От tatuanaru