Виробник вітамінів Refyned винайшов смужки, що позбавляють втоми та насичують організм «літнім вітаміном». Refyned випустив добавки у новому портативному форматі з високою біодоступністю та покращеною ефективністю. Невеликі розчинні смужки Sleep+ та D3 Sunshine Support призначені для покращення якості сну, загального самопочуття та імунітету відповідно.

Хоча вітамін D3 виробляється в організмі природним шляхом, проте, як правило, більшість людей страждає від його дефіциту, особливо в зимовий період, пояснюють виробники.

Нестача «Сонячного вітаміну» зменшує здатність імунної відповіді організму, погіршує самопочуття та може викликати проблеми з кістками.

D3 Sunshine Support допомагає усунути дефіцит. Кожна смужка містить 40 тис. молекулярних одиниць D3. Це оптимальне дозування для застосування добавки раз на тиждень, кажуть у Refyned.

У свою чергу, Sleep+ містить мелатонін, вітамін В6, бета-каріофілен, Гамма-аміномасляну кислоту (ГАМК) і L-теанін, щоб забезпечити комфортний нічний сон. Достатньо вживати не частіше 1 разу на 12 год.

Всі переваги вітамінних добавок були сконденсовані в розчинну веганську смужку з приємним смаком, яку не потрібно ковтати чи запивати водою.

Достатньо покласти пластинку на язик або між яснами і щокою та дочекатись повного розчинення.

Така форма випуску має високу біодоступність та швидший початок дії у порівнянні з іншими лікарськими формами, оскільки діюча речовина починає відразу всмоктуватися в системний кровоток, пояснюють виробники.

Джерело

От tatuanaru