Нові окуляри Lenovo Glasses T1 підключаються до смартфона чи комп’ютера і розміщують перед очима великий екран, видимий лише власнику. Це забезпечить додаткову приватність у випадках, коли не хочеться демонструвати вміст оточуючим.

Варто одразу зазначити, що це не пристрій віртуальної чи доповненої реальності, як це буває зазвичай останніми часом. З цими окулярами ви не можете безпечно ходити, оскільки ваш зір буде повністю закритим, а кабель утримує користувача прив’язаним до будь-якого джерела зображення та енергії. Пристрій створений для того, щоб ви залишалися на місці, ніби дивитесь на телевізор або монітор, але ефект створює відчуття, схоже на величезний екран кінотеатру. Ви можете дивитися фільми, грати в ігри чи займатися конфіденційною цифровою документацією.

  • Суть окулярів полягає в двох дисплеях на внутрішній їх стороні, на які й транслюється зображення з комп’ютера чи смартфона, фактично заміняючи собою їх екрани.
  • Окуляри T1 використовують фізичний дріт для підключення до ПК, планшетів, смартфонів, Mac та інших пристроїв, які можуть виводити відео через USB-C. Якщо ви хочете використовувати окуляри з пристроями iOS, такими як ваш iPhone, вам доведеться придбати HDMI-адаптер Lenovo, а також адаптер від Apple — усе тому, що компанія досі не відійшла від своєї технології Lightning.
  • Постачатися такі пристрої будуть із кількома носовими подушечками, корисними у випадку тривалого використання, і різними варіантами оправи.
  • T1 живляться від батареї, але можуть отримувати живлення від підключених пристроїв.
  • Вони також мають вбудовані динаміки.

Lenovo Glasses T1 спочатку будуть випущені для китайського ринку. У Китаї вони називаються Lenovo Yoga Glasses і з’являться до кінця 2022 року. Компанія також планує випустити їх на “вибрані ринки” пізніше в 2023 році.

Джерело

От tatuanaru