Новозеландський виробник клінічно перевірених засобів для пригнічення апетиту та контролю ваги Calocurb створив функціональну харчову добавку на основі екстракту хмелю.

У клінічних випробуваннях доведено: екстракт хмелю зменшує відчуття голоду та має потенціал для контролю ваги. Проте використовувати безпосередньо екстракт хмелю як функціональний інгредієнт вчені з Інституту Ріддета не радять.

«Одною з головних проблем щодо споживання нинішнього інгредієнта Amarasate у харчовому форматі є небажана гіркота його біологічно активних сполук», — пояснює доктор Алі Рашидінеджад, керівник проекту в Інституті Ріддета.

Як альтернативу Calocurb запропонувала той же екстракт хмелю у вигляді таблеток. Вони покриті інноваційною оболонкою, яка допомагає доставити діючу речовину прямо у тонкий кишківник – там, де вона спрацює найефективніше.

Експерт індустрії схуднення Ендрю Діксон у одному зі своїх блогів написав, що біодобавка в таблетках викликає небажаний побічний ефект – сильну діарею. Сам виробник запевняє, що це повинно зникнути, як тільки організм “звикне” до активної речовини.

Джерело

От tatuanaru