Компанія Modus представила прототип одного з найбільш незвичних ноутбуків. Paper Laptop використовує в якості екрану електронний папір. Ноутбуки з «паперовими» екранами уже існують кілька років, досить згадати Lenovo ThinkBook Plus Gen 2. Але, на відміну від існуючих моделей, у Paper Laptop на базі електронного паперу зроблено основний дисплей.

Використання «паперового» екрану має принести в ноутбуки переваги електронних читалок, такі як великий час автономної роботи, меншу втомлюваність очей, кращу видимість при яскравому сонячному світлі.

У Modos кажуть, що більшість користувачів ноутбуків здебільшого використовують свої пристрої для пошти, таблиць, обробки текстів та інших завдань, орієнтованих на текст. В таких задачах екран на базі e-ink найкраще підходить.

Перегляд веб-сторінок не буде вражаючим, оскільки монітор у Paper Laptop чорно-білий. Однак зображення оновлюється стандартно швидко – 60 кадрів в секунду, що дозволяє прокручувати веб-сторінки. У електронних читалках екрани не здатні на подібне.

Джерело

От tatuanaru