Компанію Xpeng Motors називають “китайською Tesla” – вона також випускає електромобілі. Проте цього разу її новим продуктом став робокінь.

Опубліковані компанією зображення показують пристрій, призначений для дітей. На такій незвичній іграшці навіть можна їздити.

Як повідомляє Xpeng, цей “інтелектуальний робот спроєктований на основі архітектури чотириногого робота — з багатовимірним сприйняттям навколишнього середовища, плавними рухами і можливостями інтелектуальної емоційної взаємодії”. Він призначений скоріше для ігор, ніж для перевезення якихось вантажів. Хоча у ньому є невелика ємність, у яку можна скласти речі. Вона встановлюється на спину робота.

При створенні такого незвичного продукту дизайнери надихалися образом єдинорога. Адже саме цих казкових тварин так люблять діти. У конструкції передбачена розумна система управління з камерами і лідарами, схожа на ті, що використовується в автомобілях. Інтелектуальна система забезпечує самостійну зарядку. При зниженні рівня заряду до мінімального пристрій самостійно відправиться на зарядну станцію.
Джерело

От tatuanaru