Фінська компанія Varjo відома своєю VR-гарнітурою промислового класу з роздільною здатністю як у людського ока. Її нова платформа Reality Cloud дає можливість сканувати приміщення і транслювати локацію з високою деталізацією іншій людині в реальному часі. У користувача, який одержує трансляцію, в результаті створюється враження телепортації в інше абсолютно реалістичне оточення. Для підтримки сервісу досить каналу в 10-30 Мбіт.

“Ми представляємо Varjo Reality Cloud, і це зовсім не те, що ви бачили у Varjo раніше. Ми працюємо над платформою програмного забезпечення, яка вперше в світі забезпечує віртуальну телепортацію”, — сказав Тімо Тоікканен, глава Varjo.

Виглядає це наступним чином:

  • Камери останньої моделі гарнітури віртуальної реальності VR-3 сканують все, що оточує користувача.
  • Інформація передається тому, у кого теж є VR-окуляри і хто хоче опинитися в точно такому місці.
  • На іншому боці сцена відтворюється у цифровому вигляді.

Якщо компанія дійсно здатна забезпечити заявлену якість передачі даних, то майже миттєве переміщення дійсно буде сприйматися як телепортація.

“Ви можете сканувати оточення навколо себе, не тільки 3D-об’єкти або щось в цьому роді. Ви можете оцифрувати світ навколо себе, якщо захочете. І зробити це з надвисокою точністю за допомогою платформи Varjo Reality Cloud. Будь-яка людина зможе приєднатися до вас у цьому місці і побачити в точності те, що бачите ви, в ідеальному кольорі, з освітленням, відображеннями і так далі”, – розповідають у компанії.

Джерело

От tatuanaru