Компанія Under Armour створила розумні кросівки, здатні відстежити і проаналізувати ефективність бігових вправ власника. Моніторити свої результати і досягнення можна буде за допомогою мобільного додатку.

Для фіксації та аналізу відомостей в правий кросівок вбудований спеціальний датчик. Він збирає інформацію під час бігу і передає її на смартфон по Bluetooth. На даний момент анонсовані дві моделі.

Однак обидві моделі кросівок не призначені для повної заміни фітнес-трекера або розумних годин. Вони лише дозволяють отримати додаткові дані, які неможливо зібрати з браслета на зап’ясті.

Ця інформація стане незамінною для спортсменів, оскільки буде передавати відомості, засновані на частоті обертання педалей велосипеда, темпі бігу або кроку. Для повноцінного функціонування взуття як і раніше знадобляться розумний годинник з GPS або фітнес-трекер.

За даними в Under Armour на основі дослідження даних програми Map My Run за 2020 рік, використання інформації від розумного взуття допомагало користувачам бігати на 7% швидше і на 3% довше, ніж тим, хто користувався звичайними інструментами для відстеження фізичної активності.

Джерело

От tatuanaru