Компанія Adidas випустила нові бездротові навушники. Вони створені спільно з Zound Industries, призначені для спортсменів, і їх не потрібно заряджати. Модель отримала назву Adidas RPT-02 Sol.

Заряджати навушники Adidas RPT-02 Sol не доведеться, адже вони зможуть отримувати енергію від сонячних променів, коли користувач займається спортом чи просто перебуває на відкритому повітрі.

Втім, коли сонця довго немає (наприклад, при тренуваннях вдома або в залі), навушники можна зарядити звичним способом – від звичайного зарядника через порт USB Type-C. Акумулятор розрахований на 80 годин роботи.

Особливість цієї моделі полягає в її екологічності – вона виконана майже повністю з перероблених матеріалів, а її упаковка містить мінімум пластику.

Панель, що перетворює сонячні промені в електричну енергію, вбудована в зовнішню частину навушників. Як стверджують розробники, світло, яке потрапляє на навушники, необов’язково має бути прямим і інтенсивним. Тобто можна не хвилюватися за заряд навіть якщо бігаєте вранці або вечорами, коли сонце тільки сходить або вже заходить.

Джерело

От tatuanaru