Американська компанія New World Wind створила дерева із заліза, які виробляють електроенергію.

Фактично, це гібридна електростанція з мікровітровою турбіною, стилізована під дерево. Імітуючи листя, на конструкції встановлені особливі конуси, які крутяться на вітрі, і за рахунок обертання виробляють електрику. За бажанням, власник може оснастити дерево сонячними панелями, щоб вироблялось більше електрики.

Найдешевше дерево тільки з вітряними пелюстками може виробляти від 10 кВт електрики. «Флагманські» моделі з сонячними панелями – набагато більше.

Залізне дерево можна розмістити де завгодно: у парках, на площах, уздовж доріг, біля лікарень, навчальних закладів або навіть під’їздів житлових квартир. Завдяки новітньому пристрою можна живити найближчі ліхтарі, світлофори, камери, заряджати електричні авто або навіть живити будинок у разі вимкнення світла.

Відомо, що по всьому світу вже встановлено близько 130 дерев від New World Wind. Їх можна побачити в США, ОАЕ, Франції, Мексиці, Португалії, Іспанії, Канаді, Нідерландах, Австралії та інших країнах.

Електричне дерево можна як купити, так і взяти в лізинг. Ціна – від 50 990 євро. Клієнт може вибрати не тільки спосіб видобутку енергії (лише вітряний або вітряний плюс сонячний), а також колір і дизайн дерева, щоб воно гармонійно поєднувалося з оточенням.

Такий підхід не тільки задовольняє зростаючий попит на електроенергію, але й усуває екологічні проблеми, пов’язані з традиційними методами виробництва енергії.

Джерело

Від tatuanaru