На технологічній виставці Mobile World Congress (MWC) в Барселоні Lenovo представила концепт ноутбука з прозорим екраном і клавіатурою, що перетворюється на гігантський тачпад. 

Компанія Lenovo, — а точніше команда бренду ThinkBook, — представила ноутбук Lenovo ThinkBook Transparent Display Laptop. Його особливість у прозорому дисплеї. Lenovo не надала повну специфікацію пристрою. Можливо це пов’язано з тим, що концепт, ймовірно, не призначений для масового виробництва. Однак продукт вартий уваги.

Ноутбук має великий 17,3-дюймовий мікросвітлодіодний дисплей з піковою яскравістю до 1000 ніт. Також — 55% світлопропускання ззаду. Тож ви можете повністю бачити, що відбувається на екрані, з іншого боку пристрою. Виходить, про конфіденційність тут не йдеться за замовчуванням. Lenovo повідомила виданню, що є фільтр конфіденційності, який робить іншу сторону екрана непрозорою, але ця функція не була показана в демо-версії.

Ноутбук працює на Windows 11. Крім того, вздовж його основи розташована камера, спрямована в бік від екрана, а не традиційна вебкамера, спрямована до користувача.

Окрім прозорості, пристрій відрізняється клавіатурою. Вона не є традиційною, тактильною, до якої ми всі звикли. Натомість — має цифровий інтерфейс. І хоча це цікаво, період звикання до такої нетрадиційної клавіатури займе деякий час.

Джерело

Від tatuanaru