Представили новий струменевий принтер Selpic P1. Він отримав дуже компактний форм-фактор, що нагадує ручку. Цікаво, що він зможе друкувати на дуже різних поверхнях чорнилом восьми кольорів.

Ще один цікавий факт, Selpic P1 не потребує розетки і його можна розмістити навіть у нагрудній кишені. Цей струменевий принтер зручно тримати однією рукою. Вага аксесуара становить всього 92 грами.

Пристрій може надрукувати текст, логотипи, QR-коди і інший контент на різні види пористих поверхонь, наприклад папір, текстиль, шкіру і дерево.

Він працює від вбудованого акумулятора, ємністю 210 мАг. Цього має вистачити на 3,5 години автономності. Зарядка відбувається через порт USB Type-C.

Роздільна здатність друку Selpic P1 становить 600 dpi. Його друкуюча головка оснащена 300 соплами, розташованими на відстані 0,002 дюйма один від одного.

Пристрій також розпізнає перенесення рядка і підтримує режим швидкого друку – до 300 мм в секунду.

Керувати принтером можна за допомогою смартфона через Wi-Fi. Попередньо потрібно встановити фірмовий додаток. До речі, застосунок підтримує функцію розпізнавання мови, тож текст для друку можна надиктувати на мікрофон.
Джерело

от tatuanaru