Південнокорейська харчова компанія Sea With «вирощує» стейк у лабораторних умовах. Клітинне м’ясо дослідники культивують у поживному середовищі на основі мікроводоростей.

Стартап планує дебютувати на внутрішньому ринку зі своїм продуктом у пілотному ресторані вже до кінця 2022 року та зараз збирає фінансування на масштабування виробництва. А для виходу на міжнародний ринок Sea With перш за все розглядає продовольчі майданчики США та Сінгапуру.

В компанії пояснюють, що їм вже вдалося на 90% замінити процес виробництва власними поживними середовищами на основі мікроводоростей та спеціально розробленою системою риштування.

Система риштування створена таким чином, щоб утримувати у середовищі з водоростей фетальну бичачу сироватку (FBS), яка широко застосовується як один із ключових інгредієнтів для культивування м’яса, що сприятиме рівномірному росту стейка.

Така технологія дозволяє поживним речовинам проникати глибше в отриману культуру тканин та робить можливим «виростити» м’ясо товщиною понад 1 см.

Галузь культивованого м’яса набирає обертів. Згідно досліджень аналітиків, до 2040 року клітинне м’ясо складе 35% від загальної кількості споживаного.

Джерело

от tatuanaru