Задля мінімізації харчових відходів та зменшення використання пластику, біотехнологічна компанія Liquidseal спільно з селекціонером Rijk Zwaan запропонували екологічний пакувальний матеріал, який подовжує термін зберігання свіжих огірків.

«Одним із рішень проблеми пакування є виведення нових сортів огірків з довшим терміном зберігання. Проте для закусочних огірків потрібні додаткові зусилля, щоб зберегти їх термін придатності», — пояснює Хелін ван Рейн-Вассенаар, спеціаліст з маркетингу огірків Rijk Zwaan.

Rijk Zwaan раніше створили їстівне покриття для довгих огірків, тому Liquidseal звернулися до них, щоб розробити «подібне рішення» для іншого сорту.

«Тепер можна не використовувати пластик для овочів, зберігаючи термін придатності», — кажуть біотехнологи.

Нова упаковка без хімікатів Liquidseal дозволяє подовжити термін зберігання швидкопсуваних продуктів та зменшити їхні відходи до 30-40%.

Варто зазначити, що до цього покриття Liquidseal застосовувалось лише на квітах та фруктах з неїстівною шкіркою.

Задля впровадження нового типу пакування виробникам достатньо встановити машину для його розпилення, що прирівнюється до витрат на менш екологічну упаковку.

Застосування їстівної упаковки поки не дозволено європейським законодавством, проте його вже схвалили в США та деяких інших країнах.

Джерело

от tatuanaru